10 жовтня 2014 року на спортивній базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова було проведено спартакіаду серед школярів міста Житомира, присвячену героїчним захисникам незалежності та територіальної цілісності нашої Батьківщини – учасникам антитерористичної операції, а також 100-річчю Житомирського військового інституту.
    На змагання прибуло 246 учасників із 26 шкіл міста.

    На відкритті спартакіади перед школярами та представниками шкіл із вступним словом виступив начальник Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова генерал-майор Даник Юрій Григорович. Також учнів привітали та побажали високих спортивних результатів заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Лагута Ярослав Миколайович, начальник міського управління у справах сім`ї, молоді та спорту Ковальчук Ірина Анатоліївна та заступник начальника обласного управління фізичного виховання та спорту Шуршава Олена Віталіївна.

    Змагання проводилися з таких видів: естафета 4 х 200 м, біг на 400 м, підтягування на перекладині, метання гранати Ф1 на точність та біг на 800 м.
    У перервах між стартами спортсменам та гостям було продемонстровано дефіле військового оркестру, фрагмент тактичного бою з використанням безпілотного літального апарата, показові виступи з рукопашного бою, проходження курсантами етапів воєнізованої естафети та подолання смуги перешкод.
    Так, в естафеті 4 х 200 м перше місце посіли учні загальноосвітньої школи № 17, ІІ місце – гуманітарна гімназія № 1, ІІІ місце – ЗОШ № 14. З бігу на 400 м перше місце посів представник ЗОШ № 32, ІІ місце – міський ліцей при Житомирському державному технологічному університеті, ІІІ місце – ЗОШ № 33. З підтягування на перекладині І місце – міський ліцей при Житомирському державному технологічному університеті, ІІ місце – ЗОШ № 16, ІІІ місце – спеціалізована ЗОШ № 12. У метанні гранати першими були представники ЗОШ № 28, ІІ місце – ЗОШ № 26, ІІІ місце – ЗОШ № 21. У бігу на 800 м перемогу виборов учень ліцею № 25, ІІ місце – ЗОШ № 21, ІІІ місце – ЗОШ № 17.
    Усі переможці та призери в особистому й командному заліку були нагороджені медалями та грамотами.