У період з 01 по 14 жовтня 2014 року у військовому інституті імені С.П. Корольова Державного університету телекомунікацій проводиться сезонне технічне обслуговування озброєння та військової техніки.
    З метою виконання плану основних заходів на 2014 рік, плану обслуговування озброєння та військової техніки, враховуючи функціонування військового інституту в умовах особливого періоду, розпочався важливий етап – переведення військової техніки та озброєння на режим зимової експлуатації.
    Заходи сезонного обслуговування було розпочато із проведення мітингу в парку військового інституту, до якого було залучено особовий склад батальйону забезпечення навчального процесу, 190-го навчального центру та інженерно-технічний склад служб озброєння.
    Зі вступним словом до особового складу підрозділів звернувся заступник начальника військового інституту з озброєння – начальник озброєння полковник Тучемський С.П. Він привітав усіх присутніх з початком сезонного обслуговування та підкреслив високу відповідальність, яка лягає на плечі кожного військовослужбовця, працівника Збройних Сил України під час підготовки озброєння та військової техніки до експлуатації в зимовий період, важливість якісного обслуговування автомобільної техніки з метою використання за призначенням у складний для нашої держави час.
    Командир батальйону забезпечення навчального процесу підполковник Дзюба І.О. довів вимоги наказу начальника військового інституту щодо проведення заходів сезонного обслуговування та оголосив склад спеціалізованих постів і бригад, які організовані для якісного виконання робіт.
Від військовослужбовців автомобільної роти виступили командир роти капітан Саман О.В. та солдат строкової військової служби Веремчук І.В., які запевнили командування військового інституту, що на високому рівні будуть організовані всі заходи сезонного обслуговування, закликали своїх товаришів до господарського підходу до справи.
    Після мітингу в класі безпеки дорожнього руху заступник начальника військового інституту з озброєння провів службову нараду, на якій були поставлені конкретні завдання щодо виконання заходів сезонного обслуговування та обговорені проблемні питання.
    З піднесеним настроєм та наполегливістю особовий склад автомобільної служби та батальйону забезпечення навчального процесу приступив до виконання робіт з переведення автомобільної техніки й паркових приміщень до експлуатації в зимовий період.