3-6 жовтня 2014 року в місті Львів відбувся Кубок України з гирьового спорту. У складі збірної команди Житомирської області взяли участь 4 курсанти та 1 студент Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова. Так, курсант 5-го курсу Петрук Я. П. вперше виконав норматив майстра спорту України. Курсант 5-го курсу Недоля О. В. зайняв ІІ місце у ваговій категорії до 63 кг. А курсанти 4-го курсу Морозов В. В., Трохимчук О. О. та студент 5-го курсу Загоровський Р.А. зайняли 4-те та 5-те місця у своїх категоріях.

15 жовтня 2014 року в гідропарку м. Житомир проводились змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів ВНЗ Житомирщини всіх рівнів акредитації. У командному заліку збірна військового інституту зайняла ІІ місце. В особистій першості з бігу на 1000 м срібним призером став курсант 3-го курсу Кирилюк В. Д. З бігу на 2000 м курсант 5-го курсу Ком`яті В. В. та курсант 4-го курсу П`ятницький Д. О. посіли ІІ та ІІІ місця відповідно.

18-19 жовтня в спортивному клубі «Єспорт» м. Житомир проводився відкритий чемпіонат Житомирської області з класичного пауерліфтингу. Збірна команда військового інституту посіла ІІІ командне місце серед 9 команд- учасниць.
Переможцями та призерами у своїх вагових категоріях стали:
курсант 5-го курсу – Ткачук Анатолій – 1 місце;
курсант 5-го курсу – Прокопчук Сергій – 1 місце;
курсант 5-го курсу – Гасіч Віктор – 2 місце;
курсант 3-го курсу – Маслобойчиков Богдан – 3 місце;
студентка 5-го курсу – Лисюк Марія – 1 місце;
студент 1-го курсу – Джухіль Андрій – 1 місце .

16-18 жовтня в інституті проходила першість військового інституту з багатоборства ВСК серед курсантських підрозділів. До програми змагань входили такі види: біг на 100 м., підтягування на перекладині, подолання смуги перешкод та біг на 3000 м. В загальнокомандному заліку серед курсів І місце посіла команда 3-го курсу, ІІ місце – 2-го курсу, ІІІ місце – команда І взводу 5-го курсу. В особистому заліку за найбільшою сумою балів з 4 видів І місце зайняв курсант 3-го курсу Кирилюк В. Д., ІІ місце – курсант 5-го курсу Ком`яті В. В., ІІІ місце – курсант 2-го курсу Кучер В.С.