У період з 04 по 25 квітня 2017 року у військовому інституті сплановано заходи з підготовки озброєння та військової техніки, парку та навчально-тренувальних майданчиків до експлуатації у весняно-літній період.

     04 квітня 2017 року у парку військового інституту під керівництвом ТВО начальника військового інституту полковника Тучемського С. П., а у 190-му навчальному центрі ТВО заступника начальника військового інституту з озброєння – начальника озброєння підполковника Мельника О. М. пройшли мітинги.
     У своїй промові перед особовим складом полковник Тучемський С. П., поставив завдання та націлив командний склад підрозділів забезпечення і військових кафедр на якісне та вчасне виконання робіт щодо переведення озброєння та військової техніки на весняно-літній режим експлуатації, побажав наполегливості та принциповості. Для якісного виконання робіт сезонного обслуговування на автомобільній техніці організовані спеціалізовані пости та комплексні бригади.
     Інженерно-технічний склад підрозділів націлений на своєчасне та якісне виконання поставлених завдань обслуговування озброєння та військової техніки.