Кращі студенти радіотехніки України дев'ять років поспіль відвідують гостинне місто Вінницю з метою продемонструвати свої найкращі знання і вміння в цій області знань. Базовим вищим навчальним закладом для організації і проведення олімпіади є Вінницький національний технічний університет. 4-7 квітня 2017 року у Вінниці відбувалася Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки (ВСОРТ–2017). Позмагатись за звання найсильніших у цій фаховій області приїхали кращі студенти та магістранти, які здобули перемоги у відбіркових Олімпіадах на базі 16 вищих навчальних закладів Вінниці, Києва, Чернігова, Запоріжжя, Черкас, Харкова, Житомира, Одеси, Львова, Чернівців, Хмельницького.

     В рамках олімпіади проводилась виставка-конкурс студентських радіоелектронних виробів, на яку зокрема привезли власні розробки студенти з трьох Харківських вищів. Крім згаданих змагань для учасників, супроводжуючих та членів журі було організовано екскурсію в музей авіації м. Вінниці. Учасникам олімпіади сподобалась насичена та цікава програма олімпіади. В якій зокрема було передбачено презентацій компаній спонсорів і партнерів ВСОРТ-2017. Зокрема цікавою і пізнавальною була презентація від компанії "Київстар" на тему "Еволюція технологій до стандарту 5G і управління спектром".
     Змагання відбувалися в 2 етапи: теоретичний (основний) та практичний (поза конкурсний). Теоретичний тур включав в себе завдання з основних дисциплін для підготовки спеціаліста з напрямку підготовки «Радіотехніка», а саме:
     основи теорії кіл;
     сигнали і процеси в радіотехніці;
     електродинаміка і поширення радіохвиль;
     аналогові електронні пристрої;
     цифрові пристрої та мікропроцесори.
     Практична частина продемонструвала вміння учасників швидко виконувати поставлене завдання на однаковій елементній базі.      За 100 хвилин конкурсанти поділені на команди повинні були спроектувати та запрограмувати на платформі Arduino працюючий електронний секундомір.
     Переможці Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки:
     особиста першість:
1 місце – Горбатенко Максим (Вінницький національний технічний університет);
2 місце – Сесь Ростислав і Думенко Денис (Вінницький національний технічний університет);
3 місце – Соколов Кирило (Національний технічний університет України «КПІ» ім. Ігоря Сікорського), Демчина Юрій (Національний університет «Львівська політехніка») і Трофимов Павло (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»).
     Командна першість:
1. – місце Вінницький національний технічний університет
2. – місце Житомирський військовий інституту ім. С. П.; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»;
3. місце – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича та Національний університет «Львівська політехніка».
     Курсанти Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова традиційно були відзначені грамотами за кращі роботи з дисципліни «Сигнали та процеси в радіотехніці» Оринбек Рамазан Оринбекули (3 місце) та з дисципліни «Аналогові електронні пристрої» Абдирахман Нурболат Хайруллаули (2 місце). За волю до перемоги грамотою була відзначена також курсант 4 курсу ЖВІ Соболенко Катерина Олександрівна.
     Всі переможці отримали цінні призи від компанії «Київстар» з побажаннями не зупинятися на досягнутому, а розвиватися далі, показуючи найкращі результати не тільки в Україні, але і в світових масштабах. Також подарунки переможцям були презентовані від компанії «Melexis» лідера виробництва автомобільної електроніки.

Деталі на сайті олімпіади – http://vsort.org.ua/