З 19 по 21 квітня 2017 року у спортивному комплексі «Динамо» міста Житомир відбувся Чемпіонат Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України з рукопашного бою, у якому взяли участь 114 військовослужбовців та курсантів вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України.

Бійці різних видів та родів Збройних Сил України об’єднались у 15 команд та змагались за кубок імені Героя України Тараса Сенюка – командира 1-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ої окремої аеромобільної бригади ВДВ Збройних Сил України, який загинув 3 червня 2014 року під час виконання бойового завдання у зоні АТО.
    Команда спортсменів Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова посіла ІІ місце, а курсант ІІ курсу Максим Верезумський у ваговій категорії до 65 кг став чемпіоном Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України з рукопашного бою.
   За результатами змагань І місце посіла збірна команда Військової академії (м. Одеса), ІІІ місце – Військовий інститут Київського Національного університету імені Т. Шевченка.
     У червні відбудуться міжвідомчі змагання за кубок Президента України. Отже, вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних успіхів!