Продовжується практична підготовка курсантів 1-го курсу Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова на 37-му загальновійськовому полігоні ВДВ.

     Час, відведений для практичних занять, використовується максимально ефективно і, головне, з урахуванням досвіду АТО. До їх проведення залучені військовослужбовці, які мають досвід ведення бойових дій у безпосередньому зіткненні з противником, та волонтери, які надавали першу медичну допомогу у найзапекліших боях.
     Окрім планових тем із стрілецької зброї та вогневої підготовки, інженерної підготовки, тактики, військової топографії, РХБЗ, основ військового зв’язку, з курсантами проводяться також позапланові заняття. Так, у взаємодії з військовослужбовцями спеціальних підрозділів відпрацьовуються питання реагування на напади диверсійно-розвідувальної групи на базовий табір. Також курсанти набувають навичок бойової роботи у складі ДРГ: розвідка об’єктів базових таборів умовного противника, виявлення та знешкодження секретів та підрозділів охорони умовного противника, вміння прихованого наближення та злагодженої взаємодії у складі групи тощо.
     Курсантам, які виявляють найбільшу ініціативу та старанність у вивченні військової науки, надається можливість відчути міць великокаліберної стрілецької зброї та зенітної установки на стрільбищі військового полігону.