4-7 квітня 2017 року на базі Вінницького національного технічного університету відбулась Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки (ВСОРТ–2017), участь у якій узяли кращі студенти та магістри, переможці відбіркових олімпіад на базі всіх вищих навчальних закладів України, що навчаються за напрямом підготовки «Радіотехніка» та на суміжних спеціальностях.
  В особистому заліку курсант Оринбек Рамазан Оринбекули посів ІІ місце з дисципліни «Аналогові електронні пристрої» та курсант Абдирахман Нурболат Хайруллаули посів ІІІ місце з дисципліни «Сигнали та процеси в радіотехніці», за що нагороджені грамотами від оргкомітету олімпіади.
 У командному заліку курсанти: Оринбек Рамазан Оринбекули, Абдирахман Нурболат Хайруллаули, Соболенко Катерина Сергіївна, Корнійчук Дмитро Сергійович, Кравчук Дмитро Михайлович та Кравченко Анастасія Василівна посіли почесне ІІ місце.
  Дякуємо викладачам та науковим керівникам за відмінну підготовку курсантів, які гідно представили військовий інститут на Всеукраїнській студентській олімпіаді з радіотехніки.