72 роки віддаляють нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найкривавішої в історії людства війни. Мільйони людей заплатили кров'ю та власним життям за те, щоб відстояти право для наступних поколінь на щасливе життя та мирне небо.

     З глибокою шаною і повагою до сивочолих ветеранів та з безмежною вдячністю за їх ратні подвиги особовий склад Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова взяв активну участь у заходах з нагоди Дня перемоги над нацизмом у другій Світовій війні.
     Разом із ветеранами Другої світової війни, учасниками АТО, представниками влади, духовенства, громадських організацій, учнівської молоді та мешканцями смт. Новогуйвінське, Хорошів та м. Житомира курсанти та офіцери військового інституту віддали шану захисникам Батьківщини та мирним жителям, які загинули у роки другої Світової війни.
     Вклонімося в день Великого свята тим, хто здобув Перемогу, хто не дожив до неї, склавши голову в боротьбі з фашистськими загарбниками. Згадаймо їх, мертвих і живих, з повагою і вдячністю. Усі вони, солдати тієї війни, від рядового до маршала, своїм ратним подвигом на межі людських сил здобули Перемогу над нацизмом і навічно увійшли в її літопис.
     Сьогодні більшість військовослужбовців Збройних Сил України, пройшли крізь горнило війни в Донбасі, і це ще один символ спадкоємності поколінь захисників Вітчизни, який ми наочно спостерігаємо в ці дні.