29 липня 2017 року у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбувся черговий випуск військових фахівців. В цьому році сім випускників-магістрів закінчили військовий інститут з дипломом з відзнакою.
   Урочистості розпочалися з відкриття та символічного перерізання стрічки оновленого входу до військового інституту з пам’ятними знаками, що стало можливим за підтримки Житомирської міської ради та особистого сприяння міського голови.
   В цей день випускників привітали директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор Микола Садовський, начальник військового інституту, заслужений діяч науки і техніки України, кандидат військових наук, професор генерал-майор Олександр Левченко, міський голова Сергій Сухомлин, заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав Лагута, представники Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та Головного управління розвідки Міністерства оборони України, обласної та міської рад, керівники громадських та ветеранських організацій.
  Закінчились урочисті заходи святковим концертом під час якого було продемонстровано реконструкцію бою з диверсійно-розвідувальною групою умовного противника із застосуванням сучасної військової техніки.