1 серпня 2017 року на злітно-посадковій смузі аеродрому "Святошин" в столиці нашої держави відбулося перше спільне тренування парадних розрахунків навчальних закладів, військових частин МО України та інших силових структур до військового параду на честь Дня незалежності, який відбудеться 24 серпня 2017 року у Києві, в якому прийняв участь парадний розрахунок Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

     Незважаючи на несприятливі погодні умови особовий склад парадного розрахунку нашого навчального закладу продемонстрував високий рівень стройової підготовки. За підсумками тренування в кращу сторону були відмічені курсанти та офіцери Житомирського військового інституту імені Сергія Павловича Корольова та ще п’яти вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України.
     Цього року на Хрещатику пройдуть урочистим маршем понад 120 офіцерів та курсантів нашого військового інституту. Очолюватиме парадний розрахунок – начальник інституту, заслужений діяч науки і техніки України, кандидат військових наук, професор, учасник АТО генерал-майор Олександр Левченко.