1 вересня 2014 року у Житомирському військовому інституті імені Сергія Павловича Корольова відбулись урочистості з нагоди початку нового 2014-2015 навчального року.
    Традиційно урочисті заходи з нагоди Дня знань розпочались з підняття Державного прапора України.
    З урочистою промовою до офіцерів, науково-педагогічного складу, курсантів, студентів та гостей звернувся начальник військового інституту генерал-майор Юрій ДАНИК. Він підкреслив важливість здобуття майбутніми офіцерами ґрунтовних знань та вмінь, від яких буде залежати життя їх підлеглих та якісне виконання поставлених завдань. Також було оголошено вітання Міністра оборони України з нагоди Дня знань.

   Начальник відділу організації наукової діяльності Департаменту військової освіти та науки Міністерства оборони України Сергій Роговенко привітав особовий склад із початком нового року від імені Міністра оборони України. З вітальним словом перед присутніми виступили ветеран Збройних Сил України Володимир Єрмаков, курсант п’ятого курсу Валерій Косіков та студент Ярослав Зозуля, а також учасник антитерористичної операції підполковник Віктор Любиченко.

    Перша година нового навчального року у Житомирському військовому інституті була присвячена соборності України та розпочалася заняттям на тему « Україна – єдина країна», під час якого курсанти та студенти вшанували пам'ять загиблих героїв, що брали участь в антитерористичній операції.