В рамках  Програми  НАТО “Удосконалення військової освіти” (DEEP – Defence Education Enhancement Program) на цьому тижні відбувся візит до Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова в рамках програми DEEP-Україна представників НАТО та пана Маріуша Соліса – директора  Програми DEEP-Україна.

     20 березня 2018 року Народний музей Бойової слави військового інституту відвідали учні загальноосвітньої спеціалізованої школи № 16 м. Житомира.

    Згідно постанови № 4261 Верховної Ради України «Про встановлення Дня українського добровольця», в Україні другий рік поспіль 14 березня вшановують мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, з метою сприяння дальшого зміцнення патріотичного духу в суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості .

    У військовому інституті постійно проводяться заходи спрямовані на формування ціннісних орієнтацій майбутніх офіцерів на здоровий спосіб життя.

     Відповідно до вимог окремого доручення першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України 13 березня 2018 року у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова було проведено науково-практичний семінар за темою “Методика запровадження ідеологічної і військово-патріотичної складових у викладанні навчальних дисциплін та проведення заходів морально-психологічного забезпечення”.