У військовому інституті відбулася зустріч перемінного та постійного особового складу з випускником 2001 року підполковником Сергієм Шевчуком, який у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади брав участь у бойових діях на Сході України.

     20 лютого 2018 року у клубі військового інституту відбулася зустріч громадського активіста, учасника Революції Гідності Сергія ПРОХОРЧУКА з курсантами та військовослужбовцями строкової служби батальйону забезпечення навчального процесу, присвячена Дню пам’яті Героїв Небесної сотні та Революції Гідності.


    14 та 15 лютого 2018 року особовий склад військового інституту взяв участь у міських заходах із вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

     14 лютого 2018 року в Обрядовій залі Житомирського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у день всіх закоханих курсанти Житомирського військового інституту разом зі своїми дружинами взяли участь у тематичному вечорі «Кохання поза часом».

  12 лютого 2018 року у клубі Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова відбулося відкриття новоствореної репетиційної музичної студії.