З нагоди 108-ї річниці від Дня народження Сергія Павловича Корольова 12 січня 2015 року у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова Державного університету телекомунікацій за участю особового складу та ветеранів військового інституту відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника видатному вченому, славетному конструктору ракетно-космічних систем, творцю космічних кораблів.

     За доброю традицією, на новорічні свята до військового інституту завітали Дід Мороз та Снігуронька. 

   Вітаючи військовослужбовців та працівників інституту, вони побажали, щоб для всіх цей рік став кращим, ніж попередній, приніс добре здоров’я, достаток, багато радісних днів і мирне небо.

     6-8 грудня 2014 року в місті Львів проходив Всеукраїнський турнір з гирьового спорту, присвячений пам’яті професора Ю. О. Резнікова. У складі збірної команди Житомирської області взяли участь курсанти та студенти Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова. Так, призерами у своїх вагових категоріях стали: Петрук Я.П., Трохимчук О.О.,
Морозов В.В., Федорчук О.М. Команда Житомирської області у командному заліку посіла І місце серед 12 команд.

2015

      30 грудня 2014 року особовий склад військового інституту взяв активну участь у заходах з нагоди 71-ї річниці з Дня визволення міста Житомира від німецько-фашистських окупантів.
    Житомир перебував під фашистською окупацією два з половиною роки. За роки окупації центр міста було перетворено на суцільні руїни, а населення порівняно з 1939 роком зменшилося майже у два рази. І тільки 31 грудня 1943 року в результаті важких боїв радянським військам вдалося звільнити Житомир від німецько-фашистських загарбників.
     Вічна пам’ять загиблим героям! Вічна шана живим учасникам тих доленосних подій!