У рамках відзначення Всесвітнього тижня космосу 24 вересня 2017 року курсанти 1-ого курсу відвідали Житомирський музей космонавтики.

     У Меморіальному будинку-музеї академіка С.П. Корольова оглянули відтворену за спогадами матері вченого квартиру, де сім’я Корольових мешкала з 1906 по 1908 роки. Квартира обставлена меблями того часу, демонструються й справжні речі, що належали родині. Гостинно розчиняють двері затишні кімнати, де майже сто років тому народився славетний вчений, засновник практичної космонавтики; де зробив він свої перші, ще невпевнені кроки.
     Експозиція „Космос” вразила курсантів своєю незвичною для технічних музеїв видовищністю, особливою утаємниченістю й піднесеністю. Унікальна колекція зразків космічної техніки та спорядження, серед яких багато оригінальних, таких, що побували в космосі, розміщена поряд з фотоколажами, на яких шедеври світового мистецтва постають на тлі зоряного неба.
     Курсанти були дуже задоволені екскурсією, та дізнались багато для себе нового про життєвий шлях видатного українського конструктора Сергія Павловича Корольова.