5 жовтня 2017 року відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського збору вихованців військово-патріотичних клубів та об’єднань «Соколята України» та Спартакіади школярів міста Житомира, присвячених пам’яті Героя України Олега Міхнюка, які уже традиційно проводяться на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

    На Всеукраїнський збір з 4 по 9 жовтня 2017 року з’їхалися представники збірних команд з усієї України. Програмою збору передбачені командні та індивідуальні змагання з військово-прикладного багатоборства, методичні семінари – тренінги для керівників військово-патріотичних клубів та об’єднань, ознайомлення з навчально-матеріальною базою Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова.
     Також для школярів міста Житомир організовано спартакіаду, в якій взяли участь команди з шкіл та ліцеїв міста. Ці змагання проводяться з метою патріотичного виховання молоді, пропаганди здорового способу життя, розвитку та популяризації фізичної культури та спорту.
   Юних учасників змагань привітали почесні гості: заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав ЛАГУТА, голова Всеукраїнського дитячо-патріотичного об’єднання «Майбутнє України» Георгій МАЛЬЧІН, голова Житомирської обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів Павло МЕНТОВ та керівник відділу державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Валерій ЛОГІНОВ.
     Святковий настрій командам піднімали оркестр військового інституту під керівництвом майора Павла ОСІНСЬКОГО та піснями курсантів 3-го та 5-го курсів Юлії ШАЦЬКОЇ та Ольги ЯНЧУК. Для всіх присутніх свою майстерність продемонструвала збірна команда військового інституту з рукопашного бою під керівництвом інструктора з рукопашного бою сержанта Кіма ГОРДІЙЧУКА.