5 листопада у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбулися урочистості з нагоди чемпіонату області та першості військового інституту з гирьового спорту.

   У чемпіонаті взяли участь понад 100 спортсменів-гирьовиків із 7 команд. До всіх присутніх звернулися заступник начальника управління сім`ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Козловець, начальник кафедри фізичної підготовки військового інституту полковник Олександр Старчук та головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії, заслужений тренер України Віктор Романчук.
     Почесне право підняття Державного прапора України на чемпіонаті області з гирьового спорту було надане майстрам спорту України Василю Сапанасю (м. Житомир, військовий інститут), Євгенію Хилі (Радомишльський р-н) та Ярославу Цибровському (Андрушівський р-н).
    Вже стало доброю традицією проведення Всеукраїнських та обласних змагань у військовому інституті, у якому продовжує вирувати спортивне життя.
     У складі збірної команди міста Житомира брали участь 58 курсантів та 2 офіцери із Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, серед яких 9 курсантів-жінок.
Чемпіонами області у своїх вагових категоріях стали:
до 63 кг – МС Євгеній Хиля (Радомишльський р-н);
до 68 кг – МС Роман Шапран (Новоград-Волинський р-н);
до 73 кг – КМС Бирка Дмитро (Андрушівський р-н);
до 78 кг – КМС Віталій Леухін (Житомирський р-н);
до 85 кг – КМС Олексій Горовой (Коростишівський р-н);
до 95 кг – МС Ярослав Петрук (м. Житомир);
понад 95 кг – МС Павло Поздняков (м. Житомир).
    У командному заліку І місце посіла збірна команда м. Житомир, ІІ місце – збірна команда Новоград-Волинського р-ну, ІІІ місце – команда Андрушівського р-ну.
     Вітаємо переможців і призерів, бажаємо нових спортивних досягнень!