06 грудня 2017 року у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України. Під час проведення заходів командування інституту та керівництва області, міста заохотили кращих військовослужбовців та працівників інституту.

    В ході проведення урочистостей було відкрито оновлений Народний музей Бойової слави військового інституту з новоствореною залою мілітарної історії Житомирщини, де центральне місце займає експозиція, присвячена участі військовослужбовців з’єднань та військових частин, які дислокуються на території Житомирської області та брали участь у АТО, нової зали військових одностроїв, а також оновленої зали історії інституту.
    Присутніми на відкритті були представники органів влади, сім’ї загиблих військовослужбовців, які надавали допомогу у створенні експозиції, голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор ГУНДИЧ, секретар Житомирської міської ради Наталія ЧИЖ, Директор Житомирського міського центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Ольга ЮРЧЕНКО, Директор Житомирського музею космонавтики імені С.П. Корольова Ірина ДЯЧУК, Заступник голови Богунської районної ради Людмила ЯНУШЕВИЧ, відомий історик, один з розробників одностроїв і символіки ЗС України Василь ПАВЛОВ.
    Під час відкриття начальник військового інституту генерал-майор Олександр ЛЕВЧЕНКО зазначив, що оновлення Народного музею бойової слави інституту є важливим елементом національно-патріотичного виховання особового складу та вагомим внеском у справу формування нової державної ідеології, яка ґрунтується на нашій справжній історії, а не на фактах вигаданих ще радянськими пропагандистами.