14 грудня 2017 року у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова розпочалась дводенна Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Соціально-психологічний портрет військового професіонала».

       На Міжнародній конференції присутні представники більш ніж 16-ти провідних вищих військових та цивільних навчальних закладів та установ України, а також почесні гості іноземних держав, зокрема: Військової технічної академії імені Ярослава Домбровського, Республіка Польща; Литовської військової академії імені генерала Йонаса Жямайтиса, а також співробітники оборонного сектору Чеської Республіки.
     У перший день на пленарному засіданні та панельних дискусіях, були обговорені питання міжнародного досвіду підготовки військових професіоналів та досвіду бойової діяльності офіцерів в зоні проведення АТО на території Донецької та Луганської областей; лідерства як практики формування актуальної складової соціально-психологічного портрета офіцера, а також інформаційно-психологічної невразливості офіцера в умовах гібридної війни.