29-30 березня 2018 року на спортивній базі Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова відбувся чемпіонат з бойового двоборства серед курсантів І-IV навчальний курсів.

    

    30 та 31 березня в Київському національному університеті будівництва і архітектури на кафедрі інформаційних технологій та кібербезпеки відбулася ІV Міжнародна студентська олімпіада «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів» у якій взяли участь 19 команд серед ВНЗ України.
    Команда військового інституту посіла почесне ІІ місце. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

     В рамках  Програми  НАТО “Удосконалення військової освіти” (DEEP – Defence Education Enhancement Program) на цьому тижні відбувся візит до Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова в рамках програми DEEP-Україна представників НАТО та пана Маріуша Соліса – директора  Програми DEEP-Україна.

     20 березня 2018 року Народний музей Бойової слави військового інституту відвідали учні загальноосвітньої спеціалізованої школи № 16 м. Житомира.

    Згідно постанови № 4261 Верховної Ради України «Про встановлення Дня українського добровольця», в Україні другий рік поспіль 14 березня вшановують мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, з метою сприяння дальшого зміцнення патріотичного духу в суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості .