У військовому інституті продовжуються заняття з курсантами щодо вдосконалення бойового вишколу особового складу шляхом закріплення теоретичних знань у польових умовах, з урахуванням досвіду АТО. 

  13 жовтня 2017 року у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова пройшли урочисті заходи з нагоди Дня захисника України.

  08 жовтня 2017 року в клубі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова з курсантами молодших курсів та солдатами строкової служби було проведено заняття з культурно - освітньої роботи на тему: «Герої серед нас». 

    5 жовтня 2017 року відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського збору вихованців військово-патріотичних клубів та об’єднань «Соколята України» та Спартакіади школярів міста Житомира, присвячених пам’яті Героя України Олега Міхнюка, які уже традиційно проводяться на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

2 жовтня 2017 року відповідно до наказу Міністра оборони України від 25.04.2016 №216 “Про вдосконалення підготовки офіцерських кадрів тактичного рівня та сержантського (старшинського) складу у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів” з метою підвищення рівня польової виучки особового складу курсантських підрозділів Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, курсанти ІІ та ІV курсів здійснили марш до 37-го загальновійськового полігону Високомобільних десантних військ.