2 жовтня 2017 року відповідно до наказу Міністра оборони України від 25.04.2016 №216 “Про вдосконалення підготовки офіцерських кадрів тактичного рівня та сержантського (старшинського) складу у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів” з метою підвищення рівня польової виучки особового складу курсантських підрозділів Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, курсанти ІІ та ІV курсів здійснили марш до 37-го загальновійськового полігону Високомобільних десантних військ.

     2 жовтня 2017 року у парку військового інституту відбувся мітинг щодо переводу техніки на осінньо-зимовий період, з метою своєчасної та якісної підготовки озброєння та військової техніки військового інституту, парків, технічних позицій до експлуатації.

    29 вересня 2017 року відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова, в ході яких були відзначені кращі представники педагогічного колективу грамотами та подяками від командування військового інституту. 

Vitannya

     У рамках відзначення Всесвітнього тижня космосу 24 вересня 2017 року курсанти 1-ого курсу відвідали Житомирський музей космонавтики.