22 серпня 2020 року на території Міжнародного аеропорту Житомир імені С.П. Корольова відбувся космічний фестиваль “KOROLEV AVIA FEST”. Активна участь особового складу військового інституту у підготовці та проведенні заходу розпочалась ще місяць тому.
     Авіафест було урочисто відкрито виступом зведеного військового оркестру Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова та 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Далі всі присутні змогли оглянути військові безпілотні авіаційні комплекси, що зараз використовуються у зоні проведення Операції Об’єднаних сил та які вивчають курсанти нашого навчального закладу. Особливе захоплення глядачів було викликано статичним та динамічним показом авіаційної техніки Повітряних Сил Збройних Сил України: Мі-8, Ан-26, Л-39 та Су-27, а також розміщеними тематичними музейними експонатами Житомирського музею космонавтики імені С. П. Корольова.
    Серед іншого, глядачі спостерігали за виступами збірної України по вищому та вільному пілотажу, виступами збірної команди військового інституту з “БАРСу” (бойової армійської системи) та зведеного оркестру Житомирського гарнізону.