У Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбулися урочисті заходи з нагоди державних свят – Дня Державного Прапора та 29–ї річниці Незалежності України.
     Ранок у військовому інституті розпочався з урочистого підняття Державного Прапора України з метою вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та виховання поваги громадян до державних символів. Мить, коли піднімається Державний Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.
     Продовження урочистостей відбулось на майдані Корольова, де військовослужбовці Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова долучились до урочистого підняття Державного Прапора України. Традиційна участь наших військовослужбовців на загальноміських заходах є свідченням того, що армія завжди з народом. На церемонії також були присутні представники органів влади та місцевого самоврядування, ветерани АТО і Операції Об’єднаних сил, діячі культури, спорту та інші. Завершилися заходи ходою до майдану Соборного, щоб покласти живі квіти до пам'ятних дошок з портретами загиблих українських військових.