30 серпня 2020 року на території 37 загальновійськового полігону десантно-штурмових військ, де курсанти Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова набору 2020 року проходять первинну військово-професійну підготовку, відбулись змагання з різних видів спорту серед навчальних груп.
     Це перші військово-спортивні змагання за період проходження курсантами їхньої військової служби. Такий вид активного дозвілля було організовано в польових умовах за бажанням першокурсників тому, що це можливість цікаво і корисно провести вільний час, мати змогу проявити себе та працювати у команді.
     Майбутні військовослужбовці змагались у першості з волейболу, гирьового спорту, перетягуванні канату, особисті результати проявляли у підтягуванні на перекладині, поштовху гирі, згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи та на брусах. Військовослужбовці-жінки активно приймали участь в усіх видах змагань та показали гідні результати.
     Кожен хто приймав участь у змаганнях отримав неймовірні враження та заряд гарного настрою, а кращі були нагороджені грамотами.