Сьогодні, 25 вересня 2020 року, на засіданні спеціалізованої вченої ради СРК 14.719.01 Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова відбувся прилюдний захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 20.02.14 – Озброєння і військова техніка.
   Дисертацію успішно захистили Черняк Олег Рустемович та старший науковий співробітник наукового центру військового інституту Романчук Микола Петрович.
Обидва дисертанти продемонстрували високий рівень підготовки та глибину наукових знань за спеціальністю.
     Слід відмітити, що вже вдруге за поточний місяць у військовому інституті відбувається захист робіт представників зовнішніх організацій. Це свідчить про високу довіру до спеціалізованої вченої ради СРК 14.719.01 Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова з боку міністерств та відомств Збройних Сил України, яка дає наснагу й надалі плідно працювати на науковій ниві щодо підготовки науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації.
    Командування та колектив військового інституту щиро вітають науковців з їх здобутками і бажають успіхів у службовій діяльності та подальших наукових досягнень!