02 жовтня 2020 року за фінансової за технічної підтримки ТОВ «НВЦ “Інфозахист”» на кафедрі захисту інформації та кібербезпеки факультету охорони державної таємниці та інформаційного протиборства Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова відбулося відкриття нового навчально-лабораторного комплексу, який одержав назву Кіберполігон.

Кіберполігон ЖВІ – це унікальний навчально-лабораторний комплекс, ядром якого є сучасне програмне та апаратне забезпечення, що надасть курсантам та студентам змогу набути практичних реальних навичок із забезпечення кібербезпеки в комп’ютерних системах та мережах різного функціонального призначення. Потужне технічне та програмне забезпечення дозволить вирішувати широкий перелік навчальних та наукових завдань: від створення та випробування новітніх технологій забезпечення кібербезпеки до тестування комп’ютерних систем і мереж на проникнення.

Командування інституту високо оцінило внесок ТОВ «НВЦ “Інфозахист”» в удосконалення матеріально-технічної бази військового інституту, а гості та присутні, оцінивши можливості Кіберполігону, обговорили напрямки подальшої співпраці.