Сьогодні, 8 грудня 2020 року відбулися урочистості з нагоди Дня військового інституту ім. С.П. Корольова, з покладання квітів до пам’ятних знаків.

Упродовж своєї вікової історії наш навчальний заклад пройшов яскравий, героїчний шлях. Сьогодні – це сучасний, потужний вищий військовий навчальний заклад, який готує висококваліфікованих фахівців для Збройних Сил та інших міністерств і відомств держави - на цьому під час урочистостей наголосив начальник Житомирського військового інституту генерал-майор Олександр Левченко.

Виступаючи перед особовим складом, він також зазначив, що головним досягненням є те, що наші випускники та особовий склад з честю виконують свій військовий обов’язок щодо захисту незалежності та територіальної цілісності Батьківщини в ході проведення операції об’єднаних сил, вписуючи в нашу героїчну історію нові сторінки.

Саме тому з нагоди професійного свята грамоти, відзнаки та подарунки отримали військовослужбовці та працівники Збройних Сил України.

Свої привітання з нагоди свята висловили почесні гості: Володимир Федоренко – Голова Житомирської обласної ради, Віра Рогова – заступниця голови обласної державної адміністрації та Ольга Юрченко – директорка Житомирського міського центру соціальних служб. А також привітав зі святом голова Ради ветеранів Житомирського військового інституту Юрій Колос.