11 січня 2021 року у Житомирському військовому інституту імені С. П. Корольова відбувся урочистий мітинг з нагоди початку нового навчального року.

Урочистий мітинг відкрив заступник начальника військового інституту з озброєння – начальник озброєння полковник Сергій Тучемський, який в своїй промові наголосив про важливість сумлінного та відповідального ставлення кожного військовослужбовця до виконання практичних завдань всіх рівнів, пов’язаних із забезпеченням навчального процесу у військовому інституті, якісної та безпечної експлуатації автомобільної техніки та зброї, порядку її обслуговування.

До привітань особового складу з нагоди початку нового навчального року та постановкою пріоритетних завдань, долучився командир батальйону забезпечення навчального процесу підполковник Сергій Самойлик. Крім того, в своєму виступі командир батальйону побажав всім військовослужбовцям зразково виконати всі поставлені в новому навчальному році завдання, а також натхнення та наснаги у почесній справі служіння нашій Батьківщині.

Після виступу керівного складу батальйону до привітального слова був запрошений солдат строкової служби Віталій Безносюк, який зазначив про важливість виконання своїх безпосередніх обов’язків, дотримання військової дисципліни, постійного самовдосконалення, знання вимог керівних документів та побажав досягти нових успіхів в новому навчальному році.