Пам’ятати про загиблих Героїв - святий обов’язок кожного українця. Саме сьогодні, 16 січня, ми вшановуємо пам'ять захисників, які понад півроку тримали оборону Донецького аеропорту. Пам’ятають про їх подвиги і в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова.

Майор Володимир Гурульов, який брав участь у бойових діях у районі Донецького аеропорту, розповів курсантам про ті події і власні почуття. Про те, що відбувалося у ті дні на передовій.

У бібліотеці інституту курсантам розповіли й про спогади інших учасників тих подій, продемонстрували короткометражну стрічку, присвячену Донецького аеропорту, та хвилиною мовчання вшанували його загиблих захисників.

Водночас саме 16 січня, щоправда вже 2020 року, стало трагічним днем і для нашого інституту. Цього дня у складі бригади Чорних Запорожців, у районі селища Новозванівка Попаснянського району Луганської області, загинув Ігор Хімічук. Хлопець, маючи бойовий досвід, вирішив стати офіцером, а тому за програмою підготовки офіцерів запасу якраз навчався у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова.

У музеї військового інституту відбулось вшанування пам'яті воїна. Курсанти, викладачі та студенти кафедри військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу військового інституту зібралися, аби пригадати Ігора Хімічука, побратима, який віддав своє життя за Україну, адже пам'ять про Ігоря і про інших Героїв, які загинули захищаючи Україну, має навіки залишиться у наших серцях!