У період з 1 по 31 квітня 2021 року в рамках виконання Плану винахідницької та раціоналізаторської роботи в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова був проведений Місячник зі збору та впровадження заявок на винаходи і заяв про раціоналізаторські пропозиції.

Особовим складом кафедр та наукового центру військового інституту підготовлено та подано 30 заяв про раціоналізаторські пропозиції. Позитивним є факт участі в їх розробленні 35 курсантів, що свідчить про зацікавленість та бажання долучатися до наукової роботи майбутніх фахівців за технічним спрямуванням.

За підсумками Місячника зі збору та впровадження заявок на винаходи і заяв про раціоналізаторські пропозиції кращою раціоналізаторською пропозицією визначено “Автоматизований антенний трекер відеопілотованих дронів” авторів кафедри телекомунікацій та радіотехніки факультету охорони державної таємниці та інформаційного протиборства: заступника начальника кафедри СОБОЛЕНКА Сергія, старшого викладача кафедри ЗАЙЦЯ Юрія, викладача кафедри КОВАЛЯ Дениса та курсанта ЦИХАНОВСЬКОГО Івана.