Протягом двох років студенти  закладів вищої освіти проходили навчання у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова за програмою підготовки офіцерів запасу.

Навчання закінчилося проведенням навчального збору, випускним екзаменом та урочистим складанням Військової присяги на вірність Українському народові.

Зокрема, 30 липня 2021 року понад 150 майбутніх офіцерів в урочистій атмосфері присягли вірно й самовіддано служити Українському народові, сумлінно й чесно виконувати військовий обов’язок.

У вітальному слові начальник військового інституту генерал-майор Олександр Левченко підкреслив, що студенти складають Військову присягу у складні часи, коли Україна у збройній боротьбі з російським агресором відстоює свою незалежність і суверенітет. Він побажав майбутнім офіцерам, щоб отриманні теоретичні знання та набуті практичні навички вони застосовували у справі служіння Українському народові. Військовий капелан інституту протоієрей отець Іван благословив на добру путь. До привітання також приєдналися усі присутні на урочистому заході гості.

Завершилися урочистості музичним привітанням учасників художньої самодіяльності військового інституту та колективним фотографуванням на згадку.