Banner NOV

     24–25 жовтня 2019 року в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбудеться науково-практична конференція “Проблеми теорії та практики інформаційного протиборства в умовах ведення гібридних війн”.

     Метою заходу є обговорення сучасного стану, теоретичних і практичних проблем інформаційного протиборства в умовах ведення гібридних війн, обмін досвідом організації та проведення інформаційних заходів, розгляд проблемних питань забезпечення якості підготовки фахівців за профілем інформаційної боротьби й кібернетичної безпеки.

     На науково-практичну конференцію запрошені представники Офісу Президента України, центральних органів законодавчої та виконавчої влади, Ради національної безпеки та оборони, державних підприємств, національних агентств та аналітичних груп, безпосередня діяльність яких пов’язана із тематикою конференції.

    У заході передбачена участь науковців і практиків науково-дослідних установ, центрів та закладів вищої освіти України.

    Керівництво Житомирського інституту імені С. П. Корольова запрошує до співпраці усіх небайдужих фахівців з інформаційного протиборства!

    Детальніше про умови участі у конференції можна дізнатися за посиланнями:

ms word 2 icon Заявка

pdf icon Інформаційне повідомлення Конференція

      03 травня 2018 року в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова (м. Житомир, проспект Миру, 22) з 09.00 до 14.00 відбудеться VI З'їзд творчої молоді Житомирщини, який у цьому році буде проводитись під гаслом “Обдарована молодь – майбутнє України!”.

   Напрями роботи З’їзду: сучасні інтернет технології; кібернетична безпека; інформаційна безпека; захист інформації; екологічна безпека; космічні технології; зв’язок та інформатизація; апаратура зв’язку, радіо та телебачення; сучасні технології радіоелектроніки; роботизовані системи; авіамоделювання та безпілотні авіаційні комплекси; моделювання систем і процесів в науці і техніці; сучасні та перспективні системи оборонного призначення; системи моніторингу (дистанційного зондування землі та ін.); енергозберігаючі технології. У рамках З’їзду буде проведено виставку науково-технічних розробок учасників.
   Участь у З’їзді безкоштовна. Кращі наукові та науково-технічні розробки будуть відзначені цінними подарунками та дипломами.
   За додатковою інформацією звертатися до відповідального секретаря організаційного комітету З’їзду Григорчука Олександра Володимировича, тел. (0412) 25-04-91, дод. 3-83, моб. (093) 588-17-96, (096) 987-89-71.

 

 Заявка

Інформаційне повідомлення

ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА СТВОРЕННЯ, РОЗВИТКУ І ЗАСТОСУВАННЯ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИХ СИСТЕМ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ З УРАХУВАННЯМ ДОСВІДУ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

    Згідно  з  Річним планом наукової  і  науково-технічної   діяльності  Житомирського  військового  інституту   імені С. П. Корольова  на   2018 рік 26-27 квітня 2018 року відбулася ХХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Теорія та практика створення, розвитку і застосування високотехнологічних систем спеціального призначення з урахуванням досвіду антитерористичної операції”.

   

Тези доповідей на ХХІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції

XXII obl

 

 

2018 Вип. 15    
2017 Вип. 14    
2016 Вип. 13    
2015         Вип. 10  Вип. 11    Вип. 12
Rel.  12
2014 Вип. 9
2013         Вип. 7     Вип. 8    
2012         Вип. 6    
2011         Вип. 4     Вип. 5    
2010         Вип. 3    
2009         Вип. 2    
2008         Вип. 1