×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 07_10_15 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

{gallery}07_10_15{/gallery} З 1 по 3 жовтня 2015 року делегація від Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, на чолі з начальником військового інституту генерал-майором Юрієм Даником, перебувала з робочим візитом у Республіці Польща.
В рамках зазначеного візиту начальником Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова доктором технічних наук, професором, генерал-майором Юрієм Даником та генералом дивізії, доктором наук, професором, ректором-комендантом Військово-технічної академії імені Ярослава Домбровського Зигмундом Мерчиком, в урочистій обстановці було підписано двосторонню угоду про співпрацю в науково-технічній, дослідницькій та дидактичній сферах.

     Угода передбачає здійснення співробітництва за такими напрямками: кібернетична безпека, інженерні системи, програмне забезпечення, криптографія і технічний захист інформації, інформаційні та обчислювальні системи, робототехніка, радіо, радари та електроніка, автоматизовані системи управління, наземні та повітряні автоматизовані системи управління, космічні системи і технології, обробка даних космічних систем, енергетика, геоінформаційні технології, фотограмметрія, оптико-електронні та квантові оптичні системи, нові технології в технічній галузі.
     Напрямки співпраці включають проведення таких заходів як:
     - проведення фундаментальних і прикладних досліджень у галузі природничих і технічних наук;
     - створення наукових праць (книг, енциклопедій та словників, довідників, підручників, навчальних посібників, статей, доповідей, звітів за результатами наукових досліджень і т.д.);
     - підготовка і проведення наукових конференцій, семінарів, нарад тощо;
     - забезпечення підготовки та навчання наукового персоналу;
     - інші наукові та навчальні заходи, які не суперечать чинним правилам та законодавству кожної із сторін.
     В ході візиту українська делегація взяла участь у святковому відкритті нового академічного року у Військово-технічній академії імені Ярослава Домбровського, відвідала Залу традицій, де залишила свої підписи у Книзі пам’яті Академії.
     Двостороння зустріч підтвердила взаємне бажання розвивати співробіт-ництво між Житомирським військовим інститутом імені С. П. Корольова та Військово-технічною академією імені Ярослава Домбровського у галузі освіти, науки та поглиблювати співпрацю в питаннях підготовки висококваліфікованих офіцерських кадрів для збройних сил обох держав.
     Візит пройшов у теплій та доброзичливій атмосфері.