×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 04_02_16 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

{gallery}04_02_16{/gallery}     3 лютого 2016 року відбулось підписання меморандуму про партнерство та співробітництво між Державним концерном «Укроборонпром» та Житомирським військовим інститутом імені С. П. Корольова. Сторони домовилися: проводити фундаментальні та прикладні наукові дослідження щодо розв’язання комплексу завдань супроводження розробки, випробування і впровадження високотехнологічних систем озброєння і військової техніки та підготовки військових фахівців для їх експлуатації і застосування; підвищувати ефективність процесу розробки, прийняття на озброєння та супроводження впровадження нових систем озброєння із залученням науково-технічного і виробничого потенціалу Концерну.
     Заступник генерального директора Стеценко Олександр Олексійович довів до науково-педагогічних працівників, науковців, курсантів військового інституту інформацію про найновітніші розробки вітчизняних оборонних підприємств, які гідно конкурують на світовому ринку озброєнь, та перспективи співпраці із Житомирським військовим інститутом імені С. П. Корольова.
     Колектив військового інституту гучними оплесками підтримав подяку Олександру Олексійовичу Стеценку за його сприяння у справі збереження навчального закладу у 90-ті роки.