22 червня 2016 року відбувся робочий візит до Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова делегації на чолі з військово-повітряним атташе при посольстві США в Україні паном Джейсоном Таккером.

Передбачений програмою візиту брифінг провів начальник військового інституту генерал-майор Юрій Даник, який відзначив важливість даної зустрічі, необхідність розширення та поглиблення співпраці в науковій та освітній сферах між Житомирським військовим інститутом імені С.П.Корольова та збройними силами США, а також необхідність організації курсової підготовки фахівців з експлуатації безпілотних авіаційних комплексів на базі військового інституту.

У ході зустрічі гостям розповіли про наукові розробки та досягнення навчального закладу, застосування даних розробок на практиці.

Окрім того гості поділились досвідом застосування безпілотних авіаційних комплексів різного класу у Збройних Силах США та НАТО. Голова делегації підкреслив, що підготовка фахівців з високотехнологічних спеціальностей і спеціалізацій у Житомирському військовому інституті імені С.П.Корольова найбільше відповідає стандартам, процедурам, принципам та підходам країн-членів НАТО. Інститут має потужну наукову та освітню складові, професійне командування та висококваліфікований науково-викладацький склад, розвинену навчально-матеріальну та науково-дослідну бази. Житомирський військовий інститут імені С.П.Корольова готовий та має всі можливості для плідної співпраці та обміну досвідом у галузі високих технологій в науковій та освітній сферах діяльності.

Візит завершився відвідуванням Народного музею бойової слави інституту.

Зустріч пройшла в доброзичливій та теплій атмосфері.