×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 21_07_2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

{gallery}21_07_2016{/gallery}     Представляючи нового начальника Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова генерал-майора Олександра ЛЕВЧЕНКА, Міністр оброни України генерал армії України Степан ПОЛТОРАК наголосив: «Напрями, за якими готуються фахівці у Житомирському військовому інституті, надзвичайно потрібні країні… Ми поставили перед собою амбітні плани і завдання щодо завершення реформування оборонного відомства до 2020 року. Це буде надзвичайно складно, але ворог не дає нам іншої можливості та часу. Нам все необхідно робити дуже швидко, і головне, – не робити помилок».
     За його словами, дорожньою картою реформ є Стратегічний оборонний бюлетень, згідно з положеннями якого вже почали виконувати завдання щодо реформування Міністерства оборони України. Одним із стратегічних завдань є професіоналізація армії, і починати цей процес потрібно саме з навчальних закладів.
     «Нам необхідно змінювати підходи до навчання офіцерів, адже саме від підготовки офіцера залежить виконання завдань солдатами на полі бою, а також життя та здоров’я ввіреного особового складу.Тому я сьогодні прибув до Житомира, щоб визначити завдання керівництву військового інституту, з вимогою використання наявної навчально-матеріальної бази вишу у повній мірі. Ми маємо розширити можливості щодо підготовки кваліфікованих офіцерів для Збройних Сил України. Я переконаний, що новий начальник інституту докладе усіх зусиль, аби це завдання виконати», – наголосив під час спілкування з журналістами генерал армії України Степан ПОЛТОРАК.
     Також Міністр оборони України зауважив, що, на його думку, на вищі керівні посади у військових вишах мають призначатися офіцери, які мають бойовий досвід та досвід проходження служби у військах.