11 січня 2017 року у військовому інституті розпочалися урочистості з нагоди 110-ї річниці від Дня народження славетного авіаконструктора, академіка Сергія Павловича Корольова. За участі керівного складу, військовослужбовців, курсантів, ветеранів ракетно-космічної галузі військового інституту та почесних гостей був проведений «круглий стіл» на тему: «Дослідження С. П. Корольова та сучасна ракетно-космічна галузь України».

     Урочистим шикуванням та покладанням гірлянди квітів до пам’ятника Сергію Павловичу Корольову розпочався ранок 12 січня у військовому інституті. Після чого в місті за участю особового складу військового інституту відбулися заходи із вшанування пам’яті геніального земляка, славетне ім’я якого носить наш навчальний заклад.
     У цей святковий день до Житомирського військового інституту завітали почесні гості – голова Державного космічного агентства України Юрій РАДЧЕНКО, начальник Національного центру випробування космічних засобів Володимир ПРИСЯЖНИЙ та голова Житомирської обласної ради Володимир ШИРМА, які ознайомились із матеріально-технічною базою та напрямками підготовки військових фахівців навчального закладу.