×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 02_09_2014 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

{gallery}02_09_2014{/gallery}   30 серпня 2014 року у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова Державного університету телекомунікацій відбулось урочисте складання Військової присяги на вірність Українському народові курсантами набору 2012, 2013 та 2014 років.
    Визначним є те, що складали Військову присягу одразу не тільки курсанти-першокурсники, а також ті, хто провчився вже рік та два в інституті, і тільки зараз зміг одягнути курсантські погони. Це сталося завдяки поверненню до системи підготовки у військових навчальних закладах «5 років – курсант», яка є єдино прийнятною для підготовки військових фахівців.

    Більше 300 юнаків та дівчат урочисто присягли вірно і самовіддано служити Україні, сумлінно і чесно виконувати військовий обов’язок.
Ритуал складання Військової присяги пройшов в урочистій атмосфері. Майбутніх офіцерів привітали голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський, заступник Міністра оборони України з озброєння 1992-1994рр. gjxtcybq rehcfyn ынституту генерал-полковник Іван Олійник, народний депутат України Рустам Раупов, перший заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Арешонков та секретар Житомирської міської ради – ВО Житомирського міського голови Любов Цимбалюк. Начальник військового інституту генерал-майор Юрій Даник підкреслив, що у військовому інституті, якому цьогоріч виповнюється 100 років, велике свято: черговий потужний загін майбутніх офіцерів стає до лав захисників Вітчизни, приймаючи Військову присягу. Наприкінці урочистої частини настоятель Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору міста Житомира Української Православної Церкви протоієрей Богдан традиційно освятив молодих військовослужбовців та благословив їх на військову службу. Свято завершилося святковим концертом силами учасників художньої самодіяльності навчального закладу та художніх колективів міста. Були продемонстровані у дії новітні розробки військового інституту у сфері роботизованих (безпілотних) та інших високотехнологічних систем.
    По закінченні урочистостей відбулась зустріч командування військового інституту з рідними та близькими курсантів, яка завершилася екскурсією до Народного музею бойової слави інституту та ознайомленням з умовами проживання і служби молодих військовослужбовців.