В період з 19 по 21 березня цього року курсанти Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова взяли участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Радіотехніка”, яка проводилася на базі Харківського національного університету радіоелектроніки.

    Гарною традицією став той факт, що майже щороку курсанти військового інституту не тільки беруть активну участь у даному заході, а й займають призові місця. Це є результатом важкої та клопіткої праці науково-педагогічного складу кафедри телекомунікацій та радіотехніки військового інституту, яку очолює доктор технічних наук, доцент ФРИЗ Сергій Петрович.

    Так, серед понад 45 учасників закладів вищої освіти України курсант ДАНІЛОВА Ірина Андріївна зі спеціальності “Радіотехніка” зайняла III місце.
     За підсумками II етапу олімпіади Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова посів почесне III місце в командному заліку.
   В особистому заліку курсанти АНДРУХ Олександр Анатолійович та ДОНЧУК Михайло Олегович з дисципліни “Цифрова схемотехніка” зайняли III місця.
    Командування військового інституту вітає переможців та бажає творчої плідної праці й вагомих яскравих перемог!

    Довідково: Всеукраїнська студентська олімпіада у 2018/2019 навчальному році проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 № 1313.