11 квітня 2019 року, на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова уже всьоме за сприяння Житомирської обласної ради, Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено VII З’їзд творчої молоді Житомирщини під гаслом “Обдарована молодь – майбутнє України!” (далі – З'їзд).

    Мета З'їзду – виявлення та підтримання обдарованої молоді, сприяння в реалізації здібностей юних талантів (винахідників), пошук нових форм і способів залучення учнів, ліцеїстів, курсантів і студентів до наукової та науково-технічної діяльності.
    У роботі З’їзду взяли участь представники закладів вищої освіти, загальноосвітніх шкіл та ліцеїв, професійних навчальних закладів, науково-технічних організацій для молоді міста Житомира та Житомирської області. Учасників З’їзду привітав заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації ЛАГУТА Ярослав Миколайович, який відзначив високий рівень науково-технічних розробок, широке залучення до заходу учнів і ліцеїстів загальноосвітніх закладів Житомирської області.
    Учасники З’їзду та гості із зацікавленістю ознайомилися з науково-технічними розробками учнівської молоді, курсантів військового інституту і студентів закладів вищої освіти Житомирщини.
    Заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації ЛАГУТА Ярослав Миколайович та начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації ГРЕСЬ Світлана Миколаївна нагородили авторів кращих розробок дипломами та цінними подарунками.
    У свою чергу, Світлана Миколаївна побажала учасникам З'їзду успіхів у подальших наукових дослідженнях.
    Учасники та гості З'їзду мали можливість відвідати виставку стрілецької зброї, Народний музей бойової слави військового інституту, показове заняття команди військового інституту з бойової армійської системи БАрС.
    Командування військового інституту щиро дякує всім учасникам З'їзду за їх активну науково-творчу діяльність і чекає на них у наступному році.