Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Цьогоріч у конкурсному змаганні взяли участь 83 студенти, які навчаються в 56 закладах вищої освіти України.

    Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова представляли курсанти Лозівський Артур Андрійович та Савельєва Ірина Андріївна, науковий керівник – Амірова Ірина Миколаївна.

    ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» відбувався у два тури.
   Перший тур (письмовий) передбачав вияв знань чинних норм сучасної української літературної мови, умінь послуговуватися її лексичним і фразеологічним багатствам, навичок в укладанні різнотипної ділової документації, у редагуванні текстів наукового стилю фахового спрямування. До цього блоку завдань входила також творча робота, яка мала на меті підтвердження або спростування авторської думки.
    Другий тур (усний) проводився у форматі публічного виступу на одну із запропонованих морально-етичних тем за вибором студента.
  В номінації «Кращий знавець ділової документації» ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» перемогу здобули курсанти Житомирського військового інститут імені С. П. Корольова Лозівський Артур Андрійович та Савельєва Ірина Андріївна, за що були нагороджені ректором Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського почесними грамотами.
   Командування Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова щиро вітає переможців та бажає подальших перемог і здобутків.