11 травня 2019 року відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського вишколу «Джура - десантник» на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова. На відкритті змагань були присутні почесні гості: Начальник відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України Микола Ляхович, заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав Лагута та начальник управління національно-патріотичного виховання молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Гресь. 

     У перший день Всеукраїнського вишколу, спрямованого на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обв’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України «Джура - десантник», учасники військово-патріотичних клубів та об’єднань ознайомились із бойовою армійською системою БАРС, навчально-матеріальною базою та музеєм військового інституту, а також випробували себе на смузі перешкод та стрільбі у електронному тирі.
     Бажаємо учасникам вишколу відчути себе у ролі військовослужбовців, перевірити свою волю та характер, а у майбутньому стати справжніми захисниками Батьківщини.