Командування військового інституту приділяє значну увагу заходам міжнародного співробітництва, налагодженню дружніх та партнерських відносин з міжнародними організаціями з метою підготовки висококваліфікованих офіцерських кадрів, здатних забезпечити високий рівень боєздатності української армії.

    Так, в рамках  Програми  НАТО “Удосконалення військової освіти” (DEEP – Defence Education Enhancement Program), в період з 21 по 23 травня 2019 року на базі кафедри суспільних наук військового інституту, за участю експертів Альянсу, проведено міжнародний семінар “Військове лідерство” для опрацювання робочої програми курсу лідерства відповідно до стандартів НАТО.

    Основним лейтмотивом семінару став обмін досвідом учасників з основ військового лідерства, роботи в команді, прийняті рішень у кризових ситуаціях, застосування норм міжнародного гуманітарного права, проблем етики та лідерства, активна робота над розв’язанням конкретних ситуацій, пов’язаних з діяльністю лідерів у військовій сфері. Загалом, формат невимушеної, творчої атмосфери семінару сприяв формуванню довіри та розкриттю творчого потенціалу учасників.

    Під час робочого візиту іноземна делегація відвідала музей військового інституту, де гості ознайомились з мілітарною історією Житомирщини.