Відповідно до програми підготовки військових фахівців з 1 липня 2019 року у Житомирському військовому інституту імені С. П. Корольова розпочато підсумковий навчальний збір з офіцерами запасу. У цьогорічному начальному зборі беруть участь студенти з різних вищих навчальних закладів, а саме: Житомирського державного університету імені Івана Франка, Житомирського національного агроекологічного університету, Державного університету “Житомирська політехніка”, Вінницького фінансово-економічного університету, Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, Вінницького національного технічного університету.

    Під час навчального збору передбачається ряд практичних занять з основ загальновійськового бою, вивчення зразків бойової техніки та озброєння, морально-психологічного забезпечення повсякденної діяльності військ (сил), а також отримання знань та вмінь з вогневої, інженерної, військово-медичної підготовки на загальновійськовому полігоні.

    Враховуючи війну на сході України, всі студенти свідомо та відповідально ставляться до практичного навчання і вже за місяць складатимуть випускні іспити, де підтвердять свій рівень здобутих знань та навичок необхідних для захисту нашої Батьківщини, а 30 липня 2019 року урочисто виголосять слова Військової присяги на вірність українському народові.

     Отже, побажаємо студентам наполегливості, успіхів та вдачі у досягненні своєї мрії – стати офіцерами Збройних Сил України.