В період з 15 по 19 липня 2019 року на 37-му загальновійськовому полігоні Десантно-штурмових військ проведено польовий вихід студентів, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу.

 Настав час коли теоретичні знання, які здобувалися протягом 2-х років на військовій кафедрі можна було перевірити практикою. Під час проведення занять основна увага зверталась на відпрацювання практичних знань, умінь та навичок, використовуючи навчально-матеріальну базу 37-ого загальновійськового полігону.
  До проведення занять залучались військовослужбовці військового інституту, які мають бойовий досвід. Практичне навчання було спрямоване на вивчення випускниками досвіду бойових дій підрозділів, набутого під час виконання завдань на сході нашої держави.
    На польовому виході офіцери запасу практично відпрацювали питання висування особового складу в призначений район у складі підрозділу; облаштування місць розташування підрозділу на місцевості, його охорона та оборона; надання першої медичної допомоги; облаштування навчально-бойових позицій в польових умовах.
    Особлива увага приділялась практичному виконанню стрільб з бойової зброї та вмінню обладнувати вогневі позиції в умовах сучасного бою, відпрацьовувалась тактика дій в обороні, у наступі та загальна тактика дій підрозділів Збройних Сил України.
    Мета проведених практичних занять, під час польового виходу, була досягнута, про що свідчать позитивні результати індивідуального оцінювання кожного з майбутніх офіцерів.