У Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбулися урочисті заходи з нагоди державних свят – Дня Державного Прапора та 28–ї річниці Незалежності України.

    Ранок у військовому інституті розпочався з урочистого підняття Державного Прапору України з метою вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та виховання поваги громадян до державних символів. Мить, коли піднімається Державний Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

    Продовження урочистостей відбулось на майдані Корольова, де військовослужбовці Житомирського військового інституту мені С. П. Корольова долучились до урочистого підняття Державного Прапору України. Традиційна участь наших військовослужбовців на загальноміських заходах є свідченням того, що армія завжди з народом. І це природньо. На церемонії також були присутні представники органів влади та місцевого самоврядування, ветерани АТО і операції Об’єднаних сил, діячі культури, спорту, науки та діти. Всі присутні пройшли ходою до майдану Соборного, щоб покласти живі квіти до пам'ятних дошок з портретами загиблих українських військових. Завершились заходи мітингом-реквіємом на Смолянському військовому кладовищі.

    Згодом, вже за доброю традицією, у глядацькій залі клубу військового інституту військовослужбовців та працівників Збройних Сил України привітав начальник військового інституту генерал-майор Олександр Левченко з нагоди Дня Незалежності України. Хвилиною мовчання під час зборів присутні вшанували пам’ять Героїв, які загинули на території Луганської та Донецької областей, відстоюючи незалежність та суверенітет нашої держави. Кращих військовослужбовців та працівників Збройних Сил України було заохочено почесними відзнаками, грамотами та подяками.

     А справжнім подарунком для всіх присутніх став святковий концерт. У вщент заповненій глядацькій залі клубу інституту присутні бурхливими оплесками зустріли творчий колектив Школи сучасних мистецтв «БРЕНД», який подарував глядачам яскраву концертну програму. Зі сцени прозвучали сучасні українські та зарубіжні пісні, які створили гарний настрій та незабутні враження особовому складу військового інституту.