На 37-му загальновійськовому полігоні ДШВ упродовж двох тижні курсанти 1-го курсу удосконалюють практичну підготовку шляхом закріплення практичних знань зі стрілецької зброї, загальної тактики, військової топографії, інженерної та вогневої підготовки, організації військового зв’язку, радіаційного, хімічного та біологічного захисту підрозділів.
    Також уперше курсанти практично відпрацьовували стрільбу з автомату АК-74 у нічний час, виконували вправу з метання навчально-імітаційної гранати, яку проводили досвідчені викладачі та командири. Враховуючи, що у більшості курсантів немає практичного досвіду, під час занять у польових умовах кожен курсант доклав максимум зусиль для досягнення позитивного результату.
    На передодні святкування Дня захисника України у наметове містечко з концертною програмою завітали викладачі та учні музичної школи № 4 м. Житомир, які подарували гарний настрій та незабутні емоції своїми музичними творами .
    14 жовтня до Дня захисника України було організовано командирами курсантських підрозділів спортивне свято із перетягування канату, підтягування на перекладині, волейболу та футболу . Активно відпочивши курсанти готові до виконання завдань на наступному тижні.