14 лютого до музею Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, в рамках робочого візиту на Житомирщину, завітав голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович, а також перший заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Володимир Федоренко.

    Гостям було представлено експозицію мілітарної історії Житомирщини та експозицію, присвячену російській агресії проти України. Під час екскурсії було обговорено низку важливих питань, зокрема, перспективи співпраці задля подальшого розвитку музею, як важливого осередку військово-патріотичного виховання молоді у всій Житомирській області.

    На згадку про відвідання музею та з вдячністю колективу військового інституту за активну роботу з формування національно-патріотичної свідомості у курсантів Антон Дробович залишив запис у Книзі почесних гостей:

   Просто бере гордість за армію, Житомирщину та Україну після відвідання Вашого музею. Надихає! Бажаю здоров’я всьому колективу та курсантам інституту. Ви робите надзвичайно важливу роботу в ім’я майбутнього українського народу та збереження його пам’яті!”